پنج شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٦

                                                      بسم الله الرحمن الرحیم

     

بازدید کننده ارجمند! طراحی جدید پایگاه اطلاع رسانی رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان در حال انجام می باشد. شما می توانید نظرات خود را از طریق منو «درباره ما» و زیر منوی «ارسال پیام» برای ما ارسال نمایید.
عناوین
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 581
 بازدید امروز : 671
 کل بازدید : 2267350
 بازدیدکنندگان آنلاين : 9
 زمان بازدید : 1.8437
ساعت
پیام مسجد 32

 انتشار سی و دومین  شماره از ماهنامه دینی و فرهنگی «پیام مسجد»  

 

  به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان سی و دومین شماره از ماهنامه­ی دینی، فرهنگی و علمی مسجد جامع کبود ایروان با عنوان «پیام مسجد» در آذر ماه 1395 مصادف با ماه های صفر و  ربیع الاول 1438 هجری قمری، به صورت تمام دیجیتال تهیه، آماده سازی، طراحی و منتشر شد.

مطالب این مجموعه شامل بخش­های متنوعی و جذابی از قبیل گاهنامه اسلامی، معارف قرآنی، مناسبت­های اسلامی، سیره ی اهل بیت(ع) و تاریخ، احکام، خانواده ایرانی، طب اسلامی، اخبار دینی و فرهنگری مسجد جامع کبود ایروان و مطالب گوناگون می باشد.

این نشریه جهت بهره­مندی علاقمندان به ویژه ایرانیان مقیم ایروان ضمن ارسال از طریق پست الکترونیک، بر روی پایگاه اطلاع رسانی رایزنی و مسجد کبود ایروان به نشانی www.yerevan.icro.ir و www.yerevanmasjed.ir  بارگذاری گردیده است.

همچنین جهت تسهیل در مطالعه نشریه ی پیام مسجد فایل pdf آن بر روی کانال فرهنگی ـ قرآنی مسجد جامع کبود ایروان به نشانی http://telegram.me/yerevanmasjed قرار گرفته است.

   دانلود : payam_masjed32-.pdf           حجم فایل 3494 KB