پنج شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٦

                                                      بسم الله الرحمن الرحیم

     

بازدید کننده ارجمند! طراحی جدید پایگاه اطلاع رسانی رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان در حال انجام می باشد. شما می توانید نظرات خود را از طریق منو «درباره ما» و زیر منوی «ارسال پیام» برای ما ارسال نمایید.
عناوین
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 483
 بازدید امروز : 643
 کل بازدید : 2267322
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 1.3125
ساعت
پیام مسجد - 28

انتشار 28 مین شماره از ماهنامه دینی و فرهنگی «پیام مسجد» در ایروان

به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان و همکاری مرکز فرهنگی اهل بیت(ع) در مسجد جامع کبود ایروان بیست و هشتمین شماره از ماهنامه­ی دینی، فرهنگی و علمی مسجد کبود ایروان با عنوان «پیام مسجد» در مرداد ماه 1395 مصادف با  ماه شوال1437 هجری قمری، به صورت تمام دیجیتال ضمن تهیه و آماده سازی، طراحی و منتشر شد.

مطالب این مجموعه شامل بخش­های متنوعی و جذابی از قبیل گاهنامه اسلامی، معارف قرآنی، مناسبت­های اسلامی، سیرۀ اهل بیت(ع) و تاریخ، احکام، خانواده ایرانی، طب اسلامی، اخبار و جدول سرگرمی می باشد.

این نشریه جهت بهره مندی علاقمندان به ویژه ایرانیان مقیم ایروان ضمن ارسال از طریق پست الکترونیک، بر روی پایگاه اطلاع رسانی رایزنی و مسجد کبود ایروان به نشانی www.yerevan.icro.ir و www.yerevanmasjed.ir  بارگذاری گردیده است.

همچنین جهت تسهیل در مطالعه نشریه ی پیام مسجد فایل pdf آن بر روی کانال فرهنگی ـ قرآنی مسجد جامع کبود ایروان به نشانی http://telegram.me/yerevanmasjed قرار گرفت.

 

 

   دانلود : payam_masjed28.pdf           حجم فایل 4632 KB